Najnowsze zapowiedzi imprez

Walne Zgromadzenie Towarzystwa Przyjaciół Częstochowy

Informujemy członków Towarzystwa Przyjaciół Częstochowy, że w piątek 24 czerwca br o godz. 15,oo w sali kameralnej Filharmonii Częstochowskiej odbędzie się Walne Zgromadzenie Sprawozdawczo-Wyborcze Towarzystwa połączone z jubileuszem XXX-lecia działalności Towarzystwa. Liczymy na niezawodne przybycie wszystkich członków.

Lipcowy Piknik w Ostrowach nad Okszą

22 lipca zapraszamy członków Towarzystwa i częstochowian do udziału w Pikniku nad Okszą organizowanym przez Komisję Turystyki i Krajoznawstwa Towarzystwa Przyjaciół Częstochowy. Chętnym uczestnictwa w tej imprezie informacji udziela i przyjmuje zapisy kol. Kazimierz Błoch – Przewodniczący Komisji – tel. 503 164 122.

Wycieczka na Mazury, Suwalszczyznę i na Litwę

W ramach projektu „Poszerzamy horyzonty” Komisja Turystyki i Krajoznawstwa planuje realizację w dniach od 8 do 11 września autokarowej wycieczki krajoznawczej na Mazury oraz do Trok i Wilna.

W programie: zakwaterowanie i wyżywienie w Augustowie, rejs statkiem do Studzienicznej (Sanktuarium Matki Boskiej), zwiedzanie Trok i Wilna, Sokółki Bohonik, Supraśla, Białegostoku (Pałac i ogrody Branickich). Chętnym uczestnictwa w tej imprezie informacji udziela i przyjmuje zapisy kol. Kazimierz Błoch – Przewodniczący Komisji – tel. 503 164 122.